Klizački klub Medveščak | Koturaljkaški klub Medveščak | Schlosserove stube 2, 10000 Zagreb | Telefon: +385 (0) 98 421 139 | Fax: +385 (0) 1 4555 404 | E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Domaća natjecanja

Prvenstvo Hrvatske 2017 - 11.1.2017.

napredne mlađe juniorke
3. Gabrijela Babić

mlađe juniorke A
2. Lorena Čižmek
6. Juni Teresa Szabo
9. Sara Đordić
12.Ines Novak

Kadeti A - muški
3. Jan Ćižić

Kadeti A - ženske
1. Tonka Žitković
4. Nevia Ana Medić
7. Anja Budrović
11. Anja Šlibar
13. Lara Damjanović
14. Lorena Pavlović
15. Ena Barušić
17. Helena Trbojević

kadeti B

3. Kiara Jakuš Ogrinc
5. Una Bunčić
11. Gita Žitković
15. Petra Trbojević
17. Eva Dudić

 

II. Kolo kupa Zagreba

kadetkinje B
Una Bunčić 6.
Kiara Jakuš Ogrinc 7.
Tara Plahutar 8.
Petra Trbojević 10.
Gita Žitković 13.

kadeti A
Jan Ćižić 2.

kadetkinje B
Tonka Žitković 2.
Nevia Ana Medić 7.
Anja Budrović 11.
Anja Šlibar 16.
Helena Trbojević 18.
Lara Damjanović 20.
Ena Barušić 21.

mađe juniorke B

Gabrijela Babić 1.

mlađe juniorke
Lorena Čižmek 1.
Juni Teresa Szabo 4.
Sara Đordić 7.
Ines Novak 11.
Lara Pili 13.

 

8.Memorijal Lare Đerić 22-23.listopada 2016.g.

kategorija Kadeti B
6. Kiara Jakuš Ogrinc
8. Petra Trbojević
12. Una Bunčić
13. Tara Plahutar
15. Gita Žitković

Kadeti A - dječaci
3. Jan Čižić

Kadeti A - djevojke
2. Tonka Žitković
5. Nevia Ana Medić
9. Anja Budrović
17. Helena Trbojević
18. Anja Šlibar
21. Lara Pili
23. Lara Damjanović
26. Magda Jagarinec

napredne mlađe juniorke
3. Lucija Simon

mlađe juniorke B
1. Gabrijela Babić

mlađe juniorke A
1. Lorena Čižmek
2. Juni Teresa Szabo
10. Melanie Pavlović
12. Sara Djordić

juniorke
6. Marta Pili
8. Timea Mršić

 

Prvenstvo Hrvatske za 2016. godinu, Zagreb, 19-20.03.2016.

napredne mlađe juniorke
4. Gabrijela Babić
mlađe juniorke A
1. Lucija Simon
6. Lorena Čižmek
kadetkinje A
4. Nevia Ana Medić
14. Anja Budrović
17. Ines Novak
kadetkinje B
1. Tonka Žitković
15. Kiara Jakuš Ogrinc
16. Anja Šlibar
18. Ena Barušić
22. Lara Damjanović

 

 

41. Prvenstvo Zagreba, 27.-28.02.201.16.

kadetkinje B
1. Tonka Žitković
11. Kiara Jakuš Ogrinc
16. Lara Damjanović
18. Anja Šlibar
19. Ena Barušić
kadetkinje A
1. Nevia Ana Medić
6. Anja Budrović
16. Ines Novak
mlađe juniorke A
1. Lucija Simon
4. Lorena Čižmek
mlađe juniorke B
1. Gabrijela Babić
juniorke
8. Lea Margetić

 

Kup Zagreba za sezonu 2015/2016.

UKUPNI POREDAK
mlađe juniorke B
1. Gabrijela Babić
mlađe juniorke A
1. Lucija Simon
4. Lorena Čižmek
20. Petra Oniško
kadetkinje A
3. Nevia Ana Medić
10. Anja Budrović
17. Ines Novak
kadetkinje B
1. Tonka Žitković
12. Kiara Jakuš Ogrinc
14. Ena Barušić
17. Anja Šlibar
28. Lara Damjanović
29. Marta Leskovar
ukupni poredak klubova
3. Medveščak

 

 

2. kolo Kupa Zagreba, Klizalište Velesajam, 16. siječnja 2016.

kadetkinje B
1. Tonka Žitković
10. Kiara Jakuš Ogrinc
12. Ena Barušić
17. Anja Šlibar
20. Lara Damjanović
kadetkinje A
3. Nevia Ana Medić
10. Anja Budrović
16. Ines Novak
mlađe juniorke A
1. Lucija Simon
4. Lorena Čižmek
mlađe juniorke B
1. Gabrijela Babić

 

 

2. kolo Kupa Zagreba, Klizalište Velesajam, 13. prosinca 2015.

kadetkinje B
1. Tonka Žitković
13. Kiara Jakuš Ogrinc
14. Anja Šlibar
kadetkinje A
2. Nevia Ana Medić
9. Anja Budrović
18. Ines Novak
mlađe juniorke A
1. Lucija Simon
2. Lorena Čižmek
mlađe juniorke B
1. Gabrijela Babić

 

7. Memorijal Lare Đerić i 1. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 24-25. listopada 2015.

mlađe juniorke B
1. Gabrijela Babić
mlađe juniorke A
1. Lucija Simon
4. Lorena Čižmek
kadetkinje A
7. Nevia Ana Medić
9. Anja Budrović
17. Ines Novak
kadetkinje B
2. Tonka Žitković
13. Kiara Jakuš Ogrinc
16. Anja Šlibar
21. Ena Barušić
25. Marta Leskovar

 

 

III. kolo Kupa Zagreba, Klizalište Velesajam, 18. travnja 2015.

mlađe juniorke A
2. Lucija Simon
6. Gabrijela Babić
kadetkinje A
8. Ella Zajec
15. Ines Novak
kadetkinje B
1. Tonka Žitković
5. Anja Budrović
7. Nevia Ana Medić
15. Kiara Jakuš Ogrinc
24. Marta Leskovar
27. Ena Barušić

 

Kup Zagreba za sezonu 2014/2015.
UKUPNI POREDAK

mlađe juniorke A
3. Lucija Simon
9. Gabrijela Babić
13. Lorena Čižmek
20. Petra Oniško
kadetkinje A
8. Ella Zajec
15. Ines Novak
kadetkinje B
1. Tonka Žitković
2. Nevia Ana Medić
7. Anja Budrović
19. Kiara Jakuš Ogrinc
26. Marta Leskovar
29. Ena Barušić
ukupni poredak klubova
4. Medveščak

 

Prvenstvo Hrvatske za 2015. godinu, Zagreb, 28-29.03. 2015.

seniorke
3. Ema Lipovšćak
4. Izabela Čerkuć
juniorke
12. Robertina Vitez
mlađe juniorke A
3. Lucija Simon
9. Gabrijela Babić
14. Lorena Čižmek
kadetkinje A
4. Ella Zajec
15. Ines Novak
kadetkinje B
2. Nevia Ana Medić
3. Tonka Žitković
9. Anja Budrović
18. Kiara Jakuš Ogrinc
29. Marta Leskovar

 

 

40. Prvenstvo Zagreba, 28.02.–01.03.2015.
Mlađe juniorke A
4. Lucija Simon
5. Lorena Čižmek
10. Gabrijela Babić
18. Petra Oniško
Kadetkinje A
3. Ella Zajec
14. Ines Novak
Kadetkinje B
1. Tonka Žitković
8. Nevia Ana Medić
9. Anja Budrović
19. Kiara Jakuš Ogrinc
25. Marta Leskovar
28. Ena Barušić

II. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 29. studenog 2014.
mlađe juniorke A
3. Lucija Simon
9. Gabrijela Babić
12. Lorena Čižmek
kadetkinje A
13. Ines Novak
kadetkinje B
1. Tonka Žitković
3. Nevia Ana Medić
6. Anja Budrović
24. Kiara Jakuš Ogrinc
28. Ena Barušić
30. Marta Leskovar
ekipno
4. KKK Medveščak

 

6. Memorijal Lare Đerić i I. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 25.-26. listopada 2014.

seniorke
1. Ema Lipovšćak
mlađe juniorke A
3. Lucija Simon
11. Lorena Čižmek
14. Gabrijela Babić
20. Petra Oniško
kadetkinje A
6. Ella Zajec
13. Ines Novak
kadetkinje B
1. Nevia Ana Medić
2. Tonka Žitković
14. Anja Budrović
27. Kiara Jakuš Ogrinc
28. Marta Leskovar

 

 

39. Prvenstvo Zagreba za 2014 godinu, Zagreb, Hrvatska, 22–23. 03. 2014.

Seniorke
2. Ema Lipovšćak
Juniori
3. Petar Cetinić
Juniorke
3. Ivona Repe
9. Antonia Mraović
Napredne mlađe juniorke
1. Lana Petranović
Mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
Mlađe juniorke A
3. Lucija Simon
10. Gabrijela Babić
Kadetkinje A
2. Lorena Čižmek
8. Lina Krizmanić
12. Petra Oniško
17. Ines Novak
Kadetkinje B
1. Tonka Žitković
4. Nevia Ana Medić
7. Anja Budrović
8. Ella Zajec

 

 

III. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 15. veljače 2014.

mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
4. Lucija Simon
13. Gabrijela babić
kadetkinje A
2. Lorena Čižmek
12. Petra Oniško
kadetkinje B
1. Tonka Žitković
3. Nevia Ana Medić
5. Ella Zajec
9. Anja Budrović
14. Anja Šlibar

Kup Zagreba za sezonu 2013/2014.
UKUPNI POREDAK
Zagreb, Hrvatska

mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađi juniori A
5. Lucija Simon
10. Lara Krizmanić
14. Gabrijela Babić
Kadetkinje A
2. Lorena Čižmek
14. Lina Krizmanić
17. Petra Oniško
20. Paulina Pavičić
kadetkinje B
1. Tonka Žitković
3. Ella Zajec
4. Nevia Ana Medić
9. Anja Budrović
14. Anja Šlibar
ukupni poredak klubova
3. Medveščak

 

II. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 11. siječnja 2014.

mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
5. Lucija Simon
8. Gabrijela Babić
kadetkinje A
2. Lorena Čižmek
kadetkinje B
1. Tonka Žitković
2. Ella Zajec
5. Nevia Ana Medić
8. Anja Budrović
12. Anja Šlibar

 

 

Prvenstvo Hrvatske za 2014. godinu Zagreb, 21 – 22. 12. 2013.

seniorke
4. Ema Lipovšćak
juniori
2. Petar Cetinić
juniorke
4. Ivona Repe
8. Antonija Mraović
13. Robertina Vitez
napredne mlađe juniorke
2. Lana Petranović
mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
3. Lucija Simon
4. Lara Krizmanić
11. Gabrijela Babić
kadetkinje A
2. Lorena Čižmek
8. Lina Krizmanić
13. Petra Oniško
kadetkinje B
2. Tonka Žitković
4. Nevia Ana Medić
8. Ella Zajec
9. Anja Budrović
17. Anja Šlibar

 

5. Memorijal Lare Đerić i I. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 26.-27. listopada 2013.

seniorke
2. Ema Lipovšćak
juniorke
3. Ivona Repe
napredne mlađe juniorke
1. Lana Petranović
mlađe juniorke A
4. Lara Krizmanić
6. Lucija Simon
21. Gabrijela Babić
kadetkinje A
1. Lorena Čižmek
8. Lina Krizmanić
13. Paulina Pavičić
15. Petra Oniško
kadetkinje B
2. Tonka Žitković
4. Ella Zajec
6. Anja Budrović
11. Nevia Ana Medić
14. Anja Šlibar

ekipno
3. KKK Medveščak

Kup Zagreba za sezonu 2012/2013.
UKUPNI POREDAK

Zagreb, Hrvatska
mlađi juniori B
4. Petar Cetinić
mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
9. Lara Krizmanić
18. Gabrijela Babić
kadetkinje A
3. Lucija Simon
5. Lorena Čižmek
15. Lina Krizmanić
21. Paulina Pavičić
21. Petra Oniško
27. Ian Balja
kadetkinje B
6. Ella Zajec
10. Tonka Žitković
15. Nevia Ana Medić
20. Anja Budrović
ukupni poredak klubova
4. Medveščak

3. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 16. ožujka 2013.

mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
8. Lara Krizmanić
18. Gabrijela Babić
kadetkinje A
3. Lucija Simon
5. Lorena Čižmek
12. Lina Krizmanić
20. Paulina Pavičić
22. Petra Oniško
kadetkinje B
6. Ella Zajec
14. Tonka Žitković
16. Nevia Ana Medić
19. Anja Budrović
poredak klubova
4. Medveščak

38. Prvenstvo Zagreba za 2013. godinu, Zagreb, Hrvatska, 23–24. 02. 2013.

juniorke
3. Ivona Repe
6. Antonija Mraović
mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
15. Gabrijela Babić
kadetkinje A
4. Lucija Simon
5. Lorena Čižmek
16. Lina Krizmanić
21. Petra Oniško
22. Paulina Pavičić
kadetkinje B
3. Ella Zajec
14. Tonka Žitković
18. Nevia Ana Medić
23. Anja Budrović

Prvenstvo Hrvatske za 2013. godinu Zagreb, 22 – 23. 12. 2012.

seniorke
4. Ema Lipovšćak
juniorke
2. Ivona Repe
13. Antonija Mraović
mlađi juniori A
2. Rino Cetinić
kadetkinje A
4. Lucija Simon
10. Lorena Čižmek
19. Lina Krizmanić
23. Paulina Pavičić
24. Petra Oniško
kadetkinje B
6. Ella Zajec
12. Tonka Žitković
13. Anja Budrović
17. Nevia Ana Medić
ekipno
5. S, J, MJ
3. K (Memorijal Antuna Škrtića)
5. sveukupno

2. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 08. prosinca 2012.
mlađi juniori B
3. Petar Cetinić
kadetkinje A
3. Lucija Simon
8. Lorena Čižmek
17.Petra Oniško
kadetkinje B
8. Tonka Žitković
9. Nevia Ana Medić
13. Anja Budrović

4. Memorijal Lare Đerić, Zagreb, Hrvatska, 28. listopada 2012.

juniorke
3. Ivona Repe
9. Antonija Mraović

1. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 27.-28. listopada 2012.

mlađe juniorke A
6. Lara Krizmanić
15. Gabrijela Babić
mlađi juniori B
2. Petar Cetinić
kadetkinje A
4. Lucija Simon
8. Lorena Čižmek
18. Lina Krizmanić
22. Paulina Pavičić
23. Petra Oniško
25. Ian Balja
kadetkinje B
4. Ella Zajec
poredak klubova
4. KKK Medveščak

Kup Zagreba za sezonu 2011/2012.
UKUPNI POREDAK
Zagreb, Hrvatska

mlađe juniorke B
4. Ivana Pinek
mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
3. Lara Krizmanić
kadeti A
2. Viktor Grabar
kadetkinje A
6. Gabrijela Babić
11. Lucija Simon
18. Nora Požgaj
18. Lina Krizmanić
18. Lorena Čižmek
18. Paulina Pavičić
28. Ian Balja
29. Arna Grabar
kadetkinje B
6. Petra Oniško
14. Ella Zajec
15. Mia Holjević
Ukupni ekipni poredak 2010/2011.
5. KKK Medveščak

3. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 24. ožujka 2012.

mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
3. Lara Krizmanić
kadetkinje A
5. Gabrijela Babić
7. Lucija Simon
18. Lina Krizmanić
22. Lorena Čižmek
24. Paulina Pavičić
25. Nora Požgaj
27. Ian Balja
kadetkinje B
6. Petra Oniško
7. Ella Zajec
11. Mia Holjević
poredak klubova
5. KKK Medveščak

Prvenstvo Zagreba za 2012. godinu, Zagreb, Hrvatska, 25–26. 02. 2012.


napredni mlađi juniori
2. Petar Cetinić
napredne mlađe juniorke
2. Ivona Repe
5. Antonija Mraović
mlađe juniorke A
3. Lara Krizmanić
kadetkinje A
7. Lucija Simon
9. Gabrijela Babić
18. Lina Krizmanić
22. Paulina Pavičić
kadetkinje B
11. Ella Zajec
12. Mia Holjević

2. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 21. siječnja 2012.


mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
4. Lara Krizmanić
kadetkinje A
8. Gabrijela Babić
10. Lucija Simon
15. Lina Krizmanić
19. Paulina Pavičić
25. Lorena Čižmek
26. Nora Požgaj
kadetkinje B
7. Petra Oniško
12. Mia Holjević
poredak klubova
5. KKK Medveščak

Prvenstvo Hrvatske za 2012. godinu Zagreb, 17 – 18. 12. 2011.

seniorke
4. Ema Lipovšćak
napredni mlađi juniori
1. Petar Cetinić
napredne mlađe juniorke
4. Ivona Repe
6. Antonija Mraović
mlađe juniorke B
5. Ivana Pinek
mlađi juniori A
1. Rino Cetinić
mlađe juniorke A
6. Lara Krizmanić
kadetkinje A
6. Gabrijela Babić
12. Lina Krizmanić
22. Nora Požgaj
23. Paulina Pavičić
kadetkinje B
6. Petra Oniško
10. Ella Zajec
ekipni poredak klubova
4. KKK Medveščak

3. Memorijal Lare Đerić, Zagreb, Hrvatska, 23. listopada 2011.

seniorke
2. Ema Lipovšćak
napredne mlađe juniorke
4. Ivona Repe
7. Antonija Mraović
mlađe juniorke B
4. Ivana Pinek

1. kolo Kupa Zagreba, Zagreb, Hrvatska, 22.-23. listopada 2011.

mlađe juniorke A
5. Lara Krizmanić
kadeti A
2. Viktor Grabar
kadetkinje A
8. Gabrijela Babić
14. Lucija Simon
23. Nora Požgaj
24. Lina Krizmanić
25. Lorena Čižmek
26. Arna Grabar
27. Paulina Pavičić
kadetkinje B
5. Petra Oniško
poredak klubova
5. KKK Medveščak

Kup Zagreba za sezonu 2010/2011.

UKUPNI POREDAK
Zagreb, Hrvatska

mlađe juniorke B
2. Laura Blažević
6. Ivana Pinek
napredni mlađi juniori parovi
1. Lana Petranović–Tomislav Mikulandrić
mlađi juniori A
3. Tomislav Mikulandrić
mlađe juniorke A
1. Antonia Banović
3. Lana Petranović
10. Ozana Domić
16. Antea Stojić
18. Petra Loborec
18. Rikarda Galić
kadetkinje A
1. Lara Krizmanić
5. Timea Mršić
7. Iva Gligora
7. Lara Jagustović
10. Gabrijela Babić
10. Marta Pili
12. Dora Grizelj
18. Katja Barić
18. Monika Papić
18. Paula Čirjak
27. Tamara Ramadi
27. Nora Požgaj
kadeti B
2. Ivan Gligora
kadetkinje B
1. Hana Kosić
2. Lina Krizmanić
5. Vanja Čirjak
9. Lucija Simon
17. Lorena Čižmek
17. Anja Novković
Ukupni ekipni poredak 2010/2011.
1. KKK Medveščak

Prvenstvo Zagreba za 2011. godinu, Zagreb, Hrvatska, 12–13. 02. 2011.

napredne mlađe juniorke
3. Antonija Mraović
4. Ivona Repe
napredni mlađi juniori parovi
2. Lana Petranović–Tomislav Mikulandrić
mlađe juniorke B
1. Laura Blažević
5. Ivana Pinek
mlađi juniori A
3. Tomislav Mikulandrić
mlađe juniorke A
2. Antonia Banović
6. Lana Petranović
11. Antea Stojić
13. Ozana Domić
16. Rikarda Galić
22. Petra Loborec
kadetkinje A
1. Lara Krizmanić
3. Lara Jagustović
6. Gabrijela Babić
8. Timea Mršić
10. Iva Gligora
14. Dora Grizelj
15. Paula Čirjak
16. Katja Barić
18. Monika Papić
kadetkinje B
1. Hana Kosić
3. Vanja Čirjak
9. Lucija Simon
10. Lina Krizmanić

Prvenstvo Hrvatske za 2011. godinu Zagreb, 18 – 19. 12. 2010.

seniorke
3. Mateja Bursić
napredni ml. juniori
1. Mislav Blagojević
napredne mlađe juniorke
5. Antonija Mraović
6. Sara Barković
7. Ivona Repe
napredni mlađi juniori parovi
2. Lana Petranović–Tomislav Mikulandrić
mlađe juniorke B
3. Laura Blažević
mlađi juniori A
2. Tomislav Mikulandrić
mlađe juniorke A
4. Antonia Banović
9. Lana Petranović
10. Rikarda Galić
12. Ozana Domić
15. Antea Stojić
22. Petra Loborec
kadetkinje A
1. Lara Krizmanić
5. Timea Mršić
9. Lara Jagustović
10. Dora Grizelj
11. Iva Gligora
15. Paula Čirjak
16. Gabrijela Babić
18. Monika Papić
22. Katja Barić
kadeti B
2. Ivan Gligora
kadetkinje B
1. Hana Kosić
3. Vanja Čirjak
6. Lina Krizmanić  
12. Lucija Simon
Ekipni poredak klubova za 2011.god.
3. KKK Medveščak

2. Memorijal Lare Đerić - Zagreb, Hrvatska, 23 – 24. 10. 2010.

seniorke
2. Mateja Bursić
juniori
1. Ivor Mikolčević
napredni ml. juniori
1. Mislav Blagojević
napredne ml. juniorke
5. Antonija Mraović
6. Ivona Repe
7. Sara Barković
mlađe juniorke B
2. Laura Blažević
6. Ivana Pinek

Prvenstvo Hrvatske za kadete – Zagreb, Hrvatska; 27.03.2010.

Lana Petranović - Tomislav Mikulandrić - 1. mjesto
Lara Krizmanić - 1. mjesto
Antonia Banović - 2. mjesto
Ivan Gligora - 2. mjesto
Lana Petranović - 4. mjesto
Iva Gligora - 4. mjesto
Gabrijela Babić - 5. mjesto

Kup Zagreba 3. Kolo – Zagreb, Hrvatska; 20.03.2010.

Iva Gligora- 1. mjesto
Lana Petranović - Tomislav Mikulandrić - 1. mjesto
Lana Petranović - 2. mjesto
Antonia Banović - 3. mjesto
Gabriela Babić - 5. mjesto
Lara Krizmanić - 5. mjesto

Prvenstvo Zagreba – Zagreb, Hrvatska; 27.-28.02.2010.

Antonia Banović - 1. mjesto
Ivor Mikolčević - 1. mjesto
Lana Petranović - 1. mjesto
Lana Petranović - Tomislav Mikulandrić - 1. mjesto
Tomislav Mikulandrić - 3. mjesto
Mateja Bursić- 4. mjesto
Iva Gligora- 4. mjesto
Lara Krizmanić - 4. mjesto
Antonija Mraović- 4. mjesto

Kup Zagreba 2. Kolo – Zagreb, Hrvatska; 23.01.2010.

Lana Petranović - 1. mjesto
Lana Petranović - Tomislav Mikulandrić - 1. mjesto
Lara Krizmanić - 2. mjesto
Antonia Banović - 3. mjesto
Iva Gligora- 3. mjesto
Lara Jagustović - 5. mjesto
Gabriela Babić- 5. mjesto

Prvenstvo Hrvatske za seniore, juniore i mlađe juniore – Zagreb, Hrvatska; 19.-20.12.2009.

Ivor Mikolčević - 1. mjesto
Tomislav Mikulandrić- 3. mjesto
Mateja Bursić - 4. mjesto
Antonija Mraović - 5. mjesto

Memorijal Lare Đerić – Zagreb, Hrvatska; 24.-25.10.2009.

Ivor Mikolčević - 1. mjesto
Tomislav Mikulandrić - 1. mjesto
Antonija Mraović - 3. mjesto
Mateja Bursić - 4. mjesto

Kup Zagreba 1. Kolo – Zagreb, Hrvatska; 24.10.2009.

Antonia Banović - 1. mjesto
Lana Petranović - 1. mjesto
Lana Petranović - Tomislav Mikulandrić - 1. mjesto
Timea Mršić - 4. mjesto
Lara Krizmanić - 5. mjesto